Oferta: Rzemieślinik teatralny fryzjer-perukarz

Rzemieślinik teatralny fryzjer-perukarz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0593
OBOWIĄZKI:

OSOBISTY UDZIAŁ W PRZYGOTOWANIU I OBSŁUDZE PRZEDSTAWIEŃ. CZESANIE, MODELOWANIE, UPINANIE FRYZUR, PERUK, TRESEK, ZAROSTÓW I NAKRYĆ GŁOWY ARTYSTÓW POSZCZEGÓLNYCH ZESPOŁÓW: SOLIŚCI, CHÓR, BALET ZGODNIE ZE SPECYFIKĄ SPEKTAKLI (PROJEKTÓW KOSTIUMOWO-SCENOGRAFICZNYCH). PIELĘGNACJA I NALEŻYTA DBAŁOŚĆ O NAKRYCIA GŁOWY, PERUKI, TRESKI, ZAROSTY PRZED I PO ZAKOŃCZENIU PRÓB, SPEKTAKLI I WYDARZEŃ W SIEDZIBIE I POZA SIEDZIBĄ (PRZENOSZENIE Z PRACOWNI, MAGAZYNU ODPOWIEDNICH NAKRYĆ GŁOWY, PERUK, ZAROSTÓW DO PRÓB I SPEKTAKLI). KONSERWACJA I DROBNE NAPRAWY USZKODZONYCH PERUK, ZAROSTÓW, NAKRYĆ GŁOWY. DBANIE O POSIADANIE ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI ŚRODKÓW DO TWORZENIA FRYZUR, KONSERWACJI PERUK I ZAROSTÓW. WŁAŚCIWE SKŁADANIE NAKRYĆ GŁOWY I INNYCH ELEMENTÓW CHARAKTERYZACJI). BARDZO MILE WIDZIANA OSOBA Z ZAPAŁEM, ZAANGAŻOWANIEM DO PRACY, KREATYWNA, CHCĄCA UCZESTNICZYĆ W ŻYCIU TEATRU, Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU ZAWODOWEGO. WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE CO NAJMNIEJ ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ CZESANIA, MODELOWANIA, UPINANIA FRYZUR, PERUK I NAKRYĆ GŁOWY, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W PRACY W ZAWODZIE

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 1)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Rzemieślinik teatralny fryzjer-perukarz
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-13