Oferta: Robotnik gospodarczy

Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1133
OBOWIĄZKI:
- DBAŁOŚĆ O TEREN ZEWNĘTRZNY (ZAMIATANIE DRÓG, CHODNIKÓW, PARKINGÓW, PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH),- TRANSPORT WYPOSAŻENIA - NA BIEŻĄCO WEDŁUG POTRZEB JEDNOSTEK I W CZASIE PRZEPROWADZEK, - WAŻENIE I PRZYGOTOWYWANIE ODPADÓW MEDYCZNYCH DO TRANSPORTU, DBAŁOŚĆ O PORZĄDEK NA SKŁADOWISKACH ODPADÓW, OBSŁUGA PRASOKONTENERAWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM PODSTAWOWE, OGÓLNA SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA POZWALAJĄCA NA NOSZENIE CIĘZARÓW, DOKŁADNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH DZIAŁAŃ, DOBRA ORGANIZACJA I ZAANGAŻONANIE W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓWMIEJSCE PRACY: SPSK NR 1 - DZIAŁ A-G, UL. UNII LUBELSKIEJ 1, 71-252 SZCZECIN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 360 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-21