Oferta: Pracownik administracyjny w kancelarii prawnej

Ogłoszenie numer: 4591589, z dnia 2021-04-30

Klient portalu Praca.pl

Pracownik administracyjny w kancelarii prawnej

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Sporządzanie projektów umów i innych pism
  • Przygotowywanie poświadczeń dokumentów
  • Kontakt telefoniczny i osobisty z sądami i urzędami
  • Kontakt telefoniczny i osobisty z Klientami Kancelarii
  • Przygotowywanie poczty i jej wysyłka

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej, biegła umiejętność obsługi komputera (szybkie pisanie)
  • Dyskrecja
  • Obowiązkowość
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stałą i pewną pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szansę na rozwój zawodowy

Szczegóły oferty
Stanowisko: Pracownik administracyjny w kancelarii prawnej
Firma: Klient portalu Praca.pl
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-30