Oferta: Operator maszyn i urządzeń

Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0963
OBOWIĄZKI:
1.Przygotowanie odpowiedniej ilości produktów przeznaczonych do pakowania2.Przygotowanie opakowań i mat. pomocniczych potrzebnych do realizacji produkcji3.Przygotowanie maszyny do pracy i obsługa w trakcie pracy:założenie odpowiedniego oprzyrządowania w zależności od pakowanego produktuustawienie prawidłowych parametrów pracy maszynyobsługa maszyny w trakcie pracy zgodnie z instrukcją4.Przestrzeganie zasad sanitarno-higienicznych, HACCP, BHP i PPOŻ5.Wykonywanie poleceń przełożonego6.Dbałość o mienie spółki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-20