Oferta: Operator kotła

Operator kotła
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1528
OBOWIĄZKI:
- STEROWANIE RUCHEM W ZAKRESIE URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH- EKSPLOATACJA I UTRZYMANIE KOTŁÓW, INSTALACJI I URZĄDZEŃ WE WŁAŚCIWYM STANIE TECHNICZNYM- KONTROLA PARAMETRÓW ZWIĄZANYCH Z EKSPLOATACJĄ KOTŁÓW- OBSŁUGA I NADZÓR NAD OCZYSZCZALNIĄ ŚCIEKÓW - UTRZYMANIE BEZPIECZNYCH WARUNKÓW PRACY, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP- RAPORTOWANIE WYDARZEŃ Z PRZEBIEGU ZMIANYMIEJSCE PRACY OKOLICE DREZNA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: JĘZYK NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY

Wymagania inne:

WIEDZA Z ZAKRESU BUDOWY, DIAGNOSTYKI STANU TECH. URZĄDZEŃ KOTŁOWYCHUPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE I CIEPLNEDOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: STANOWISKO ZWIĄZANE Z EKSPLOATACJĄ URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH I CIEPLNYCH

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 100 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Operator kotła
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2022-06-15