Oferta: Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)/stanowisko: terapeuta

Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)/stanowisko: terapeuta
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1078
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNO- EDUKACYJNYCH Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Z AUTYZMEM W RAMACH REALIZACJI OBOWIĄZKU SZKOLNEGO, PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH Z DZIEĆMI W TRAMACH WCZESNEJ REHABILITACJI ORAZ ZAJĘĆ USPOŁECZNIAJĄCYCH I TERAPEUTYCZNYCH ( W TYM TUS) Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU, W TYM Z ZESPOŁEM ASPERGERA. ZGODNIE Z KWALIFIKACJAMI DODATKOWO: WYKONYWANIE MASAŻY LECZNICZYCH, PROWADZENIE ZAJĘĆ, FIZJOTERAPEUTYCZNYCH. WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE, MAGISTERSKIE, UPRAWNIAJĄCE DO EDUKACJI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, UPRAWNIENIA DO ZAJĘĆ Z WWR, DODATKOWE KWALIFIKACJE Z OBSZARU TERAPII Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU ORAZ SPECJALISTYCZNE KURSY/SZKOLENIA Z METOD PRACY WYKORZYSTYWANYCH W PRACY Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU;DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN, 2 LATA I KOMPETENCJE W SAMODZIELNYM PROWADZENIU ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH I TERAPEUTYCZNYCH Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU ( DZIECI, MŁODZIE, ORAZ DOROŚLI), W TYM Z ZESPOŁEM ASPERGERA; DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU TERAPII INDYWIDUALNEJ ORAZ GRUPOWEJ:UMIEJĘTNOŚCI OCZEKIWANE: UMIEJĘTNOŚĆ STOSOWANIA SPECJALISTYCZNYCH METOD W TERAPII Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM, OPRACOWANIE DOKUMENTACJI, SUMIENNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SAMODYSCYPLINA, KREATYWNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ, PROWADZENIE TUS, PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH Z MAŁYMI DZIEĆMI Z AUTYZMEMMILE WIDZIANE ZDOLNOŚCI MANUALNE I PLASTYCZNE, RĘKODZIELNICZE, MUZYCZNE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Stanowisko: Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)/stanowisko: terapeuta
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-16