Oferta: Monter maszyn produkcyjnych

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Monter maszyn produkcyjnych

Grupa Kapitałowa AGICO jest rodzinną firmą działającą na szczecińskim rynku od ponad 30 lat w branży stalowej. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych, elementów kolejowych oraz od 2012 roku stolarką otworową. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowiska:

Wymagania:
  • Praktyczna wiedza techniczna,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność projektowania w CAD,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
  • Budowa, montaż i uruchomienie maszyn i urządzeń wg projektu,
  • Modernizacja istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych,
  • Składanie podzespołów mechanicznych i elektrycznych,
  • Wykonywanie napraw, konserwacji, przeglądów maszyn,
  • Udział w tworzeniu koncepcji innowacyjnych rozwiązań,
  • Wdrażanie nowych technologii i koncepcji utrzymania ruchu.
Oferujemy:
  • Możliwość zakwaterowania
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną,  kartę Multisport
Prosimy tylko o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Więcej o nas na stronie agico.com.pl oraz pod numerem 91 469 14 57 lub 506 095 970

Szczegóły oferty
Stanowisko: Monter maszyn produkcyjnych
Firma: GREENHOUSES AGICO Sp.z o.o S.K.A.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: dzisiaj