Oferta: Majster Budowy

W związku z prowadzonym projektem budowy szkoły,

poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Majster Budowy
Miejsce pracy: Szczecin
ZADANIA:
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót;
  • koordynacja i podział robót na powierzonym zakresie prac;
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji;
  • prowadzenie i nadzór podwykonawców;
  • kontrola i koordynacja dostarczonych materiałów oraz czynny udział w zamówieniach;
  • rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zadań;
  • prowadzenie bieżących konsultacji technicznych;
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;
  • odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe;
  • minimum 5 lat na podobnym stanowisku przy realizacji dużych projektów budowlanych;
  • znajomość podstawowych zasad prac ciesielsko – zbrojarskich, murarskich i wykończeniowych.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji;
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem profesjonalistów z branży;
  • pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Majster Budowy
Firma: POLAQUA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2019-04-15