Oferta: Magazynier/ Operator Wózka Widłowego

Ogłoszenie numer: 2276101, z dnia 2019-02-14

ATR Agrohandel sp. z o.o.

ATR Agrohandel  Sp. z o.o. od 1996 roku zajmuje się handlem środkami produkcji rolnej oraz obrotem płodami rolnymi. Mottem naszego działania jest jakość, zaufanie i rozwój.

Magazynier/ Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Stargard

Opis stanowiska

  • wydawanie i przyjmowanie towaru
  • przeładunki towaru
  • konfekcjonowanie towaru
  • obsługa suszarni do zbóż

Wymagania

  • uprawnienia na obsługę sztaplarki 1 WJO

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wczasy pod gruszą, korzystne warunki ubezpieczenia na życie, pakiety medyczne
  • Dodatkowy system premiowy

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Magazynier/ Operator Wózka Widłowego
Firma: ATR Agrohandel sp. z o.o.
Miejsce pracy: Stargard
Opublikowano: 2019-02-14