Praca Szczecin: Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 2279818, z dnia 2019-02-12

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "PRAWOBRZEŻE" SP. Z O.O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,
  • dekretacja i ewidencja dokumentów zakupu zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi oraz wewnętrznymi procedurami;
  • sporządzanie oraz ewidencja dokumentów wewnętrznych;
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
  • bieżąca kontrola rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • kontrola, analiza, uzgadnianie kont na koniec każdego miesiąca;
  • przygotowywanie danych do rozliczeń w zakresie podatku Vat oraz podatku dochodowego w tym niezbędne uzgodnienia rejestrów zakupu oraz sprzedaży.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego (rachunkowość, finanse);
  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w księgowości na podobnym stanowisku w spółkach prawa handlowego;
  • praktycznej znajomości zasad rachunkowości;
  • praktycznej znajomości przepisów w zakresie prawa bilansowego i podatkowego, w szczególności w zakresie podatku VAT i CIT;
  • znajomości programów księgowych oraz pakietu MS Office (Word, Excel);
  • mile widziane doświadczenie w branży związanej z najmem nieruchomości;

Profil kompetencyjny:

  • wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania;
  • zdolności analitycznych i komunikacyjnych;
  • dokładność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • systematyczność i terminowość;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska;
  • pracę w dynamicznym zespole.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Księgowa / Księgowy
Firma: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "PRAWOBRZEŻE" SP. Z O.O.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2019-02-12