Oferta: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych/szklanych/motoryzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Kontroler jakości wyrobów przemysłowych/szklanych/motoryzacyjnych
Miejsce pracy: Pyrzyce
Numer: StPr/21/0029
OBOWIĄZKI:

Kontrola jakości grzałek do sprzętu agd

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : spostrzegawczość [Inne] : liczba godzin pracy w miesiącu: 150h 3 zmiany praca w weekendy- TAK (sobota 1 zmiana)

Miejsce pracy:

Pyrzyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Stanowisko: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych/szklanych/motoryzacyjnych
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Opublikowano: 2021-02-09