Oferta: Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Konserwator
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/21/0260
OBOWIĄZKI:
obsadzanie, ostrzenie sprzętu ręcznego używanego do prac konserwacyjnych i ziemnych, wymiana uszkodzonych zamków, smarowanie zawiasów, wymiana listew drewnianych przy katafalkach, naprawa uszkodzeń ogrodzeń, bram i furtek cmentarzy tj. mocowanie ramek ogrodzeniowych, przesmarowanie zawiasów, zamków bram i furtek, zabezpieczanie przerwanych siatek, wymiana uszkodzonych desek w ławkach, przygotowanie szalunku do utwardzania miejsc pod kosze na śmieci, wytyczanie kwater grzebalnych słupkami, w sezonie letnim koszenie trawy, cięcie żywopłotów, oprysk alejek i przejść, w sezonie zimowym odśnieżanie i posypywanie alejek piaskiem, zamiatanie alejek i przejść.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Szczegóły oferty
Stanowisko: Konserwator
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Opublikowano: 2021-04-14