Oferta: Konserwator części / sprzętu/ stanowisko: konserwator

Konserwator części / sprzętu/ stanowisko: konserwator
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1205
OBOWIĄZKI:
Prowadzi bieżące utrzymanie i konserwację części, sprzętu, maszyn i urządzeń o różnym przeznaczeniu i różnej konstrukcji; utrzymuje porządek na swoim stanowisku pracy oraz obsługuje i naprawia maszyny i urządzenia. Mile widziane osoby na emeryturze bądż rencie oraz z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W NAPRAWIE MASZYN

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Stanowisko: Konserwator części / sprzętu/ stanowisko: konserwator
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-27