Oferta: Kierownik sklepu / supermarketu/ stanowisko: zastępca kierownika sklepu

Kierownik sklepu / supermarketu/ stanowisko: zastępca kierownika sklepu
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1041
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KLIENTÓW, WYKŁADANIE TOWARU, PORZĄDKI NA MAGAZYNIE, ZARZĄDZANIE KASJERAMI I KASAMI, ROZLICZANIE DNIA KASOWEGO, ZAMÓWIENIA TOWARU, INWENTARYZACJA, GRAFIKI PRACOWNIKÓW, WSPÓŁPRACA Z REGIONALNYMI KIEROWNIKAMI, WSPÓŁPRACA Z SANEPID, INSPEKCJA PRACY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 150 PLN

Stanowisko: Kierownik sklepu / supermarketu/ stanowisko: zastępca kierownika sklepu
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-14