Oferta: Dyrektor biura obsługi placówek

Dyrektor biura obsługi placówek
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0766
OBOWIĄZKI:
1. ORGANIZACJA PRACY BIURA I OBSŁUGA PLACÓWEK POD WZGLĘDEM EKONOMICZNYM, TECHNICZNYM I ADMINISTRACYJNYM2. KOORDYNOWANIE I NADZÓR:- TERMINOWOŚĆ ROZLICZEŃ Z OTRZYMANYCH SUBWENCJI I DOTACJI NA DZIAŁALNOŚĆ PLACÓWEK- TERMINOWE OPRACOWANIE: WNIOSKÓW O ŚRODKI FINANSOWE NA POSZCZEGÓLNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ, SPRAWOZDAWCZOŚCI I WSZELKICH ROZLICZEŃ- PROWADZENIE REMONTÓW, KONSERWACJI INWESTYCJI- PRAWIDŁOWEGO GOSPODAROWANIA MAJĄTKIEM RUCHOMYM I NIERUCHOMYM- SPRAW KADROWYCHWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE: EKONOMICZNE/PRAWNICZE, ZNAJOMOŚĆ USTAWODAWSTWA DOT. DZIAŁALNOŚCI ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ, OCHRONY ZDROWIA, EDUKACJI, REHABILITACJI, POMOCY SPOŁECZNEJ,DOŚWIADCZENIE W FUNKCJONOWANIU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO/NIEMIECKIEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: EKONOMIA, PRAWO
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Dyrektor biura obsługi placówek
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-16