Oferta: Asystent księgowego

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Asystent księgowego
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0131
OBOWIĄZKI:
1. Wprowadzanie zadekretowanych dokumentów do systemu księgowego;2. Nanoszenie numerów księgowych na dokumentach (fakturach);3. Sporządzanie wydruków i zestawień z programu księgowego;4. Segregowanie i wpinanie dokumentów;5. Kompletowanie akt osobowych;6. Pisanie pism do Urzędów i kontakt z urzędami i klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: finanse

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : ZNAJOMOŚĆ PAKIETÓW WORD, OFFICE,[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : DOKŁADNOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, ZDYSCYPLINOWANIE, OBOWIĄZKOWOŚĆ.

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Asystent księgowego
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Opublikowano: 2021-05-05